Zpět
Zadejte min. 3 znaky
Kategorie
Produkty
Zobrazit dalších

Časté dotazy

Připravili jsme pro Vás seznam nejčastějších dotazů od našich zákazníků. Pokud si stále nevíte rady, kontaktujte nás a my Vám rádi odpovíme.

Co když špatně odhadnu velikost prstenu?
Nevadí, první úpravu velikosti od nás máte zdarma. Jak postupovat naleznete zde
Je možné zakoupený šperk vyměnit nebo vrátit?
Šperk můžete vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od zakoupení. Pokud jste však požadovali nestandartní velikost, úpravu nebo rytinu, šperk je nošený nebo jinak znehodnocený, výměna ani vrácení není možné.
Je možné si vaše šperky někde prohlédnout/vyzkoušet?
Ano, šperky, které nabízíme si můžete prohlédnout a vyzkoušet na našich pobočkách v Praze nebo Novém Jičíně. K dispozici jsou zde pouze vzorky našich modelů a při schůzce s Vámi probereme veškeré detaily týkající se Vašeho vysněného šperku.
Jak bude šperk zabalený?
Každý šperk od nás obdržíte v originální krabičce s logem Top Diamonds, kterou od nás dostanete zdarma. Přikládáme také dárkovou tašku, rovněž s naším logem.
Obdržím ke šperku certifikát?
Ke šperkům, které obsahují diamant od 0.30ct, získáte mezinárodní certifikát (např. od společnosti GIA, IGI nebo HRD). Ke všem ostatním šperkům od nás obdržíte certifikát pravosti vydaný naší společností, kde je uvedena celková váha šperku, popis materiálu, hmotnost, kvalita a brus použitých diamantů.
Bude na šperku logo Top Diamonds?
Ne, logo Top Diamonds slouží pouze jako ochranná známka na vizuálech, abychom zabránili jejich zneužití. Na šperku jsou uvedeny pouze puncovní značky – jedna určuje materiál a druhá je naše firemní „TOP“.
Je na prstenu možná rytina?
Ano, na snubních prstenech od nás máte rytinu zdarma. Rytina je možná i na některých modelech zásnubních prstenů, pro ověření konkrétního šperku nás neváhejte kontaktovat.
Jakou mám záruku na šperky?
Záruka na naše šperky je 5 let. Tato záruka se vztahuje na vady materiálu a prokazatelné výrobní vady. Záruka zaniká, pokud je šperk prokazatelně mechanicky poškozený, poškrábaný nebo do něj bylo jakkoli zasaženo třetí osobou.
Mám u vás nějaký servis?
Ano. Každé dva roky máte nárok na kompletní renovaci šperku – přeleštění a vyčištění ultrazvukem.
Jak správně pečovat o šperky?
Aby si Váš šperk zachoval svou brilanci a krásu je potřeba dodržovat několik zásad, jak o něj pečovat. To vše se můžete dozvědět v našem článku Jak pečovat o šperky
Vyrábíte šperky na zakázku?
Ano. Pokud máte o Vašem šperku jasnou představu a nikde jste jej nenašli, neváhejte nás kontaktovat a my Vám jej rádi vyrobíme na zakázku. Domluvte si u nás schůzku nebo vyplňte tento formulář , kde nám šperk detailně popíšete. My Vás následně zkontaktujeme a domluvíme si další postup.
Je bezpečné zaslat šperky poštou?
Nemusíte mít žádné obavy. Šperky zasíláme výhradně jako pojištěné cenné psaní. Při odeslání zásilky od nás obdržíte e-mail se sledovacím odkazem České pošty, takže můžete sledovat, kde se Váš šperk právě nachází.
Kolik zaplatím za dopravu?
Doprava je v rámci České republiky zdarma. Pouze v případě platby dobírkou účtujeme poplatek 90 Kč.
Je možné vyrobit šperk z vlastního zlata?
Bohužel šperk z Vašeho zlata nevyrobíme. Můžeme Vám však nabídnout vykoupení Vašeho zlata formou protiúčtu. Pokud je to pro Vás zajímavé, neváhejte nás kontaktovat ohledně aktuální výkupní ceny zlata.
Vykupujete zlato nebo šperky?
Bohužel zlato, ani zlaté šperky nevykupujeme.
Vykupujete diamanty?
Ano, ovšem pouze diamanty zakoupené u nás. Vždy je však potřeba zaslat nám informace o diamantu společně s certifikátem na náš e-mail k posouzení.
Můžeme Vám poradit?
Můžeme Vám poradit?

+420 737 515 075 info@topdiamonds.cz