Společnost TOP DIAMONDS

Ve společnosti TOP DIAMONDS se specializujeme na výrobu a prodej dokonalých diamantových šperků nejvyšší kvality. Veškeré naše šperky vyrábíme na zakázku dle požadavku klienta již do 48 hodin od objednávky. Touto strategií dáváme každému zákazníkovi možnost individualizace jeho šperku výběrem toho pravého diamantu! Díky naší bezkonkurenční nabídce čítající několik tisíc diamantů nejste nikdy limitování úzkým výběrem předvolených variant. Navíc, již od roku 2011 prodáváme veškeré naše šperky a investiční diamanty za nejlepší ceny ve střední Evropě. Na trhu nás dále odlišuje kvalita - specializujeme se na diamanty v parametrech 3x Excellent, jelikož jsme pevně přesvědčeni, že si každý zákazník zaslouží to nejlepší a jeho diamant musí mít tu pověstnou jiskru. V neposlední řadě to je také kvalita služeb, na které si ve společnosti TOP DIAMONDS zakládáme, proto ke každému požadavku přistupujeme individuálně a s maximální péčí.

Snažíme se našim zákazníkům nabídnout takový servis, jaký bychom na jejich místě sami očekávali. Proto máte na našich stránkách absolutní volnost ve výběru diamantu, díky největší on-line nabídce ve střední Evropě Vás nesvazujeme omezeným počtem diamantů převážně průměrných parametrů. Věříme, že u nás si vybere opravdu každý! Každý zákazník a jeho požadavky jsou unikátní, stejně jako naše diamanty a šperky.

Sídlo naší společnosti je v centru Nového Jičína. Budete-li mít zájem o osobní prohlídku nějakého z námi nabízených a skladem držených šperků či investičních diamantů, je to možné po předchozí domluvě, jelikož všechny šperky a investiční diamanty jsou drženy v bezpečnostních sejfech bank, které jsou v bezprostřední blízkosti našeho sídla. Kvalita, jistota a pohodlí je přidaná hodnota, na kterou jako náš klient máte automaticky nárok. Vždy!

Vysoká kvalita

Nenabízíme podřadné upravované diamanty a diamantové napodobeniny nevalné hodnoty. Jsme připraveni poradit Vám s výběrem vhodného diamantu s ohledem na Vaše cíle a plány do budoucna.

Investiční diamanty

Nabízíme pouze diamanty s certifikáty světových laboratoří GIA, HRD, IGI. Naše databáze čítá statisíce diamantů, část nabídky je přístupna online.

Výhodné ceny

Věříme, že nákup diamantu jako doplňku investičního portfolia musí být pro kupujícího především výhodný. Nemusíme do cen promítat nájmy na lukrativních adresách, vybavení drahých showroomů a bombastické reklamy.

Konfigurátor prstenů

Vyzkoušejte naši unikátní službu konfigurátor dámských diamantových prstenů a vyberte si nejvhodnější kombinaci. Případně jsme schopni vyrobit unikátní šperk dle Vašich požadavků a předloh.