Zpět
Zadejte min. 3 znaky
Kategorie
Produkty
Zobrazit dalších
Vyrobeno ručně
v České republice

Diamantový přívěsek TDP29

Parametry diamantu

Hmotnost v karátech
0.23cttw
Barva
F-G
Čistota
VS-SI
Brus
VG

Nejvýraznějsí z naší perlové kolekce je tento přívěs TDP29 osázený celkem 58 přírodními diamanty spolu s centrální přírodní perlou. Díky oušku se může jednoduše provléct na stávající řetízek, nebo můžete pohodlně přikoupit náš.


Výběr materiálu
Vybrat diamant
Chci řetízek
Doba dodání
Popis šperku

Nejvýraznějsí z naší perlové kolekce je tento přívěs TDP29 osázený celkem 58 přírodními diamanty spolu s centrální přírodní perlou. Díky oušku se může jednoduše provléct na stávající řetízek, nebo můžete pohodlně přikoupit náš.

Specifikace šperku

Základní parametry šperku, které by vás mohly zajímat.

Materiál
Přibližná váha šperku 1.30g
Velikost šperku 13 x 18mm
O dárkovém balení

Ať už si šperk vyzvednete osobně, nebo si jej necháte zaslat, obdržíte v ceně dárkové balení. Součástí tohoto balení je krabička, dárková taška a samozřejmě nesmí chybět certifikát pravosti kamenů.

Dokončit objednávku na pobočce

Díky této službě si můžete vaše oblíbené šperky nejen objednat, ale také je vyzkoušet a zakoupit osobně na pobočce. Tato možnost vám umožní získat ten správný pocit a jistotu, že si vybíráte ten správný kousek, který se vám bude skvěle hodit. Naše pobočky jsou vám k dispozici.

Proč si udělat radost právě u nás
Šperky české
ruční výroby
Rodinné zlatnictví
od roku 2011
Garance nejnižší
ceny na trhu
Zakázková výroba
a expresní dodání
Výběr z více než
6 000 diamantů
Showroom v Praze
a Novém Jičíně

Uvítáme Vás v Praze nebo Novém Jičíně

Váháte který model zvolit ? Případně se chcete poradit ohledně kvality nebo typu vsazených kamenů? Neváhejte se na nás obrátit buď telefonicky, e-mailem a nebo si domluvte schůzku na jedné z našich poboček.

Každý náš šperk je originál

Buďte autorem Vašeho šperku - zvolte si model, barvu kovu a veškeré parametry diamantu, kterým šperk osadíme. Nevybrali jste si z naší nabídky ? Rádi Vám vyrobíme šperk na míru podle Vaších představ.

Nabízíme dodatečnou úpravu šperků

Nesedí Vám velikost prstenu? Nevadí.Nabízíme Vám první úpravu velikosti zdarma. Jediné co pro to musíte udělat, je navštívit jednu z našich poboče, kde změříme správnou velikost. Pokud to k nám máte daleko, můžete nám prsten zaslat poštou.

Vyzkoušejte si šperky
osobně u nás na pobočce

Rádi byste před nákupem viděli naše šperky naživo ? Potřebujete poradit s výběrem? Zarezervuje si termín schůzky a rádí Vám se vším poradíme.

Zarezervovat termín schůzky
Můžeme Vám poradit?
Můžeme Vám poradit?

+420 737 515 075 info@topdiamonds.cz